harry potter rozdzki

harry potter rozdzki Korporacje zamiast rozwiązać lidera i kontynuować poszukiwania idealnego jeden. Organizacje wciąż ładować lidera, aby zapewnić rozwiązania i gdy on / ona nie, my wtedy poświęcić im odpokutować za grzechy systemu. Liderzy nie zawsze mają odpowiedź; mają wiele pytań, tak jak reszta z nas.

MIT WIEDZA

Często mówi się od wielu wielkiej liderów biznesu, „wiedza to potęga”. Większość z nas uważa, że ??skoro władza jest istotą przywództwa, którzy pragną stać się liderem musi posiadać dużą wiedzę i inteligencję. To nie jest dość dokładne. Ja pracowałem z jednymi z najinteligentniejszych inżynierów i księgowych w przemyśle spożywczym. Ci ludzie byli tak daleko od reszty z nas z ich pomysłów i myśli o wartości dodanej, że byłem pod wrażeniem ich inteligencji. Jednak, jako liderzy byli absolutnie straszne. Ich zdolność do inspirowania innych nawet nie zarejestrować się na wykresie. Przywództwo jest o wiele więcej niż po prostu genialny. Jest to prawdziwe umiejętności życia i nie wszyscy posiadają go ani nie są wycięte na jej wykonanie.

harry potter rozdzki

O kanadyjskiego Centrum Zarządzania:

Z ponad 40-letnim doświadczeniem; Kanadyjskie Centrum Zarządzania zdobył reputację jako zaufanego partnera w zakresie edukacji rozwojowej i profesjonalnego zarządzania na świecie, który poprawia wydajność natychmiastowe i długotrwałe rezultaty ponad 12.000 Kanadyjczyków rocznie.

– autor artykułu