harry potter nowy film

harry potter nowy film

Sesja 2: Po pierwsze, wzmocnienie lekcji dotykowy szkoleniowy powtarzając ćwiczenie kilka razy, aby przypomnieć mu, i uzyskać jego piesek mózgu gotowe do nauczenia się czegoś nowego.

Na tej sesji, trzeba piłkę lub inną zabawkę psa służy do przenoszenia w ustach więc szybko nauczyć się „wziąć” i „dać” poleceń. Oferta piłkę i powiedzieć „wziąć”, co powinien zrobić z łatwością, ponieważ jest to już zachowanie wie.http://www.avatar-art.pl Chwalcie go samego, nie traktują – to jest ważne. Wie masz uczta z dotykowym szkolenia i wie, że musi coś zrobić, aby je zarobić. Masz zamiar wykorzystać tę wiedzę, gdy mówisz „dać”. Będzie łatwo upuścić piłkę w celu podjęcia w leczeniu. Daj mu go i chwalić go. Powtórz to kilka razy – to nie potrwa długo, ale zwiększają trudność trochę czyniąc go umieścić piłkę w ręce, aby dostać nagrodę. Powinien doczekać, aby wziąć piłkę, aż powiesz „wziąć” i trzymać go, dopóki nie powiedzieć „daj”, więc ma on związek z tymi słowami opanowane. Odsuń się od niego, więc musi dostać się do wykonywania zadań – po raz kolejny zwiększyć trudność trochę bardziej twardą lekcję w jego mózgu.

harry potter nowy film

Teraz dostać gazetę. Start z „dotknąć”, nagradzając kiedy dotyka go nosem. Zmień polecenie „touch papieru” i po prostu „papier”, tak uczy słowo dla tego obiektu. Nie powinno to zająć więcej niż kilka minut.

harry potter nowy film

Następnie zrobić to samo, co zrobiłeś z piłką, mówiąc: „wziąć” i „dać”. Następnie „wziąć papier” i „dać papier”. Powinien zrozumieć, szybko, biorąc papier w ustach i przekazanie go z powrotem do Ciebie na polecenie, są nagradzani za każdym razem. Połóż papier na podłodze po drugiej stronie pokoju i powtarzać polecenia. Bardzo szybko, wszystko trzeba powiedzieć to „papier”, a pies będzie działać, aby dostać to dla ciebie, nawet na zewnątrz w stoczni (więc nie trzeba wychodzić swoimi jammies już je zdobyć).
html4u.pl
– autor artykułu