harry potter monopoly

harry potter monopoly

Wewnątrz korpusu, węglowodany są przekształcane w glukozę (cukier). Tłumaczone, czyli węglowodany równy poziom cukru, a dla tych z was, którzy są już nadwagę, te złożone węglowodany będą również przechowywane w postaci tłuszczu. To się nazywa węglowodanów czułość. I know– to nie fair! Ale tutaj są fakty: organizm nie ma zjeść wszystkie słodkie rzeczy, które umieściliśmy w nim, a jeśli jesteś wrażliwy na węglowodany, to znaczy, że organizm ma zdobyć z walnięcie.

Co to jest Węglowodany Czułość?

harry potter monopoly

Węglowodany czułość jest podłączony do produkcji insuliny i trzustki, ale będę się do tego nieco później. Oto numer uścisnąć cię. Czy wiesz, że aż 40% z węglowodanów spożycie danej osoby podczas posiłku mogą być konwertowane i zapisywane w postaci tłuszczu? Pomnóż że czasy kilka posiłków dziennie, a zobaczysz rezultaty: a wybrzuszenia talii. Problem z dietą o wysokiej zawartości węglowodanów jest to, że katastrofalne dla swoich naturalnych procesów metabolicznych.

Oznacza to, że gdy się wrażliwe węglowodanów, organizm nie może już skutecznie spalać tłuszcz, a te z umiarkowanym węglowodanów o niskiej glikemii i złożonych przechowywane w postaci tłuszczu. Wiele osób chodzić zupełnie nieświadomi, że są one metabolicznie kwestionowane z ich spożycia węglowodanów. Wiem, że byłem zupełnie nieświadomy przez lata, co było przynajmniej częściowo z powodu mojego błędnego przekonania, że ??miałem do nadwagi być węglowodany wrażliwa. Źle. Byłam bardzo aktywna i wszystko wyglądało w porządku na zewnątrz. Powoli, lecz chciałbym sięgnąć gaźnika za każdym razem nad białka.

harry potter monopoly

Byłem węglowodanów uzależnić. Początek mojej prawdziwej edukacji na ten temat i moje zmiany w diecie było, kiedy dowiedział się o insuliny w organizmie i niskim indeksie glikemicznym podejście do jedzenia.

Insulina Loves Glukoza

– autor artykułu