harry potter uczniowie

harry potter uczniowie

Każdy właściciel szczeniaka kocha swojego psa, ale wielu właścicieli szczeniąt popełnić tych samych trzech typowych błędów szczeniaka-szkoleniowe. Jako właściciel szczeniaka jest odpowiedzialny nauczyć szczeniaka jak powinien zachowywać się, ale jeśli nie rozumieją, jak trenować właściwie go może skończyć się ze szczeniakiem, że po prostu nie będzie się zachowywał.

1: Szczenięta dotyczą doświadczyć nagrody i powtórzeń.

Jest o wiele lepiej dla szczeniaka jeśli nagradzania pochwały i leczenia go, kiedy działał poprawnie, niż to, by ukarać go surowo, gdy działa on nieprawidłowo. Karanie szczeniaka po zdarzeniu, takie jak zabrudzenia w niewłaściwym miejscu pomyli szczeniaka tylko i uczynić go lęk, szczenięta mają krótką pamięć i są szanse, że nie odnosi się zabrudzeń do kary tak.

Upewnij się, zabrać go do wyznaczonego miejsca do toalety w określonym czasie, po przebudzeniu, po posiłku lub po każdej emocji i regularnie mniej więcej raz na godzinę, zachęcać i nagradzać go, czy toalety tam, będzie on dotyczyć zachętę i satysfakcjonujące doświadczenie do prawidłowe korzystanie z wc i wkrótce tam do toalety za każdym razem.

2: spodziewaliśmy się zbyt wiele zbyt szybko.

Wielu właścicieli próbują szkolić swoich szczeniąt, ale stają się sfrustrowani, kiedy szczeniak nadal działać w niepożądany dworu. Szczenięta uczą się w różnym stopniu, który może być określony przez intelekt, rasy, a właściciele zrozumienie metod szkoleniowych, powtarzanie jest kluczem, tym bardziej praktyce metoda szkolenia bardziej szczeniak będzie zrozumieć, czego oczekuje się od niego. Cierpliwość i wytrwałość są niezbędne, a w konsekwencji doprowadzi do sukcesu.

3: Właściciel nie czyni wysiłki, aby zrozumieć ich szczeniaka i nie zadając sobie trudu, aby nauczyć się prawidłowych metod treningu.

Jeśli masz psa i chcesz go trenować trzeba najpierw znać metody w obsłudze, że będzie szkolić go poprawnie, istnieje wiele książek kursy i zajęcia, które pozwoli Ci nauczyć je, starając się szkolić szczeniaka bez znajomości szkolenia szczeniąt jest licznik produktywne i tylko prowadzi do zupełnie niejasnym zwierzęcia.

Wydaje się prawdą, że właściciel szczeniak potrzebuje trochę szkolenia jak szczeniaka, korzystając z doświadczenia nagrodę i powtórzenia w prawidłowy sposób jest niezbędna, nie spiesz się być trwałe, ale nie zmuszaj szczeniaka, bo myślisz, że to trwa zbyt długo, aby dowiedzieć się, , Poświęć trochę czasu, aby nauczyć sobie prawidłowych technik potrzebnych do szkolenia zasobów użytku szczeniaka z zawodowym lub wiarygodnego źródła. Dzięki wytrwałości i praktykować swoje wysiłki w końcu opłacać.

http://www.gckgreboszow.pl
– autor artykułu