harry potter ron i hermiona

harry potter ron i hermiona

Wiedząc, jak nocnik szkolić szczeniaka to jedno, ale zastosowanie tego, co wiesz, to co innego. Dziś są tam wiele książek i kursów szkolenia szczeniąt, które uczą, jak nocnik szkolić psa lub szczeniaka.

Szkolenie psa wymaga dużo cierpliwości, ale jest to satysfakcjonujące doświadczenie zarówno dla właściciela psa i czystsze domu później.

Oto pięć prostych kroków wykorzystywane przez lekarzy weterynarii, aby nauczyć swoich psów, które można łatwo zrobić w domu:

1. Przed wszystkim innym, trzeba mieć kawałek starej gazety w jednej ręce i starać się nie dać szczeniak zobaczyć, co trzymają.

2. Każdego ranka, należy wziąć pieska na spacer.

3. Pozostawić szczeniak węszyć. Jest jakiś sposób pomaga mu czuć łagodzeniu siebie.

harry potter ron i hermiona

4. Jeśli szczeniak robi nocnika lub bierze siki następnie wyjąć gazetę i pochwalić go za dobrze wykonaną pracę.

5. Należy to również zrobić w nocy, stosując tę ??samą procedurę z gazetą.

Czynności te powinny być wykonywane, dopóki szczeniak uczy się rutyny. Celem biorąc go codziennie rano i wieczorem jest dla niego, aby wiedzieć, że kiedy nadejdzie czas, że jest to właściwy czas, by sikać.

Nie byłoby jeszcze przyjdzie czas, że będzie tym, który będzie Ci przypominać. Zaciągnięcie gazetę za każdym razem robi siusiu nauczy go, gdzie on ma przekazać swój mocz. Po pewnym czasie, można po prostu umieścić gazetę w pewnym miejscu w domu, a Twój pies będzie wiedział, co zrobić, gdy musi się wysikać.

Potty Training szczeniaka naprawdę nie jest trudne, wystarczy czasu i dużo cierpliwości.

Dowiedz się, jak nocnik szkolić szczeniaka. Gorąco polecam sprawdzić Daniel Stevena Sit Pobyt Fetch program, jeśli chcesz dowiedzieć się, jak nocnik szkolić szczeniaka.

– autor artykułu