harry potter i czara ognia

harry potter i czara ognia

Na prośbę wielu przyjaciół i kolegów, ja złamałem podręcznik, napisać przekonujące FICTION w liczbie 1500 (plus lub minus) artykułów na słowo eZine lekko uaktualniania ich jak idę. Mam nadzieję, że zebrać trochę dobra od nich i mam nadzieję, widzę swoje powieści na półkach i stojakach, wraz z moim 20 powieści i 2 działa non-fiction, a moja żona w ciągu 50 romantycznej suspensu i historycznych romansów.

Pamiętaj, jak to czytasz, to jest napisane, patrząc na zachodnią i historicals jako przykłady jednak tych przepisów, o ile nie zaznaczono inaczej, mają zastosowanie do wszystkich gatunków …

Historyczna? W historycznym jest w zasadzie każda powieść się w przeszłości. Jaki jest dokładny czas przerwy, że wyznacza historyczne od współczesnego?

Generalnie współczesny ustawiony jest teraz. Historyczny mieści się w przeszłości.

harry potter i czara ognia

Czy era Wietnam „przeszłość?” To zależy od interpretacji edytora. Powiedziałbym Winds of War jest zabytkowy, położony w W.W.II. John Jakes wspaniałej serii, The Bastard, etc., etc., jest najlepszym przykładem prawdziwych historicals mogę dać. James Mitchner na Hawaje, Chesapeake i Centennial są świetnymi przykładami. James Clavel w Tai-Pan i Shogun są również jednymi z najlepszych w gatunku. Istnieją również romanse historyczne i wiele jego podgatunków; i historicals że kopać całą drogę z powrotem do czasów prehistorycznych-niektóre z nich, jak Klanu niedźwiedzia jaskiniowego były ogromnie popularne. I tak rozpoczęła się nowa powieść podgatunek.

Zasadniczo różnica między historycznym zestaw w starym Zachodniej lub Niektórzy nazywają to powieść na Zachodzie-and western, to długość. Historyczna powinna wynosić około 130 tysięcy słów, czyli ponad dwa razy dłużej niż zachodnia.

Moja powieść Rush do Przeznaczenia, jest historycznym. To nieco ponad 130.000 słów.
http://adhoc.com.pl
– autor artykułu