harry potter streszczenie

harry potter streszczenie

Na szczęście dla właścicieli psów, zwierzęta te podróżować samolotem lepiej niż koty. Jeśli pies jest przyzwyczajony do podróży samochodem, a następnie podróż samolotem nie powinno być problemem. Użyj następujących psa podróży porady powietrza bezpiecznej i przyjemnej podróży samolotem z najlepszym kudłatego przyjaciela.

Poświadczyć swoje psy lekarskiego przed Air Travel

Nie tylko jest podróż samolotem pies lepiej dla Twojego psa, jeśli pies jest zdrowy, ale w rzeczywistości prawo. Prawo federalne wymaga, że ??pies został certyfikowany w ciągu 10 dni podróży były zdrowe, zaszczepione, wolne od chorób zakaźnych. Jest to bardzo ważne dla każdej podróży domowych, małych lub dużych.

harry potter streszczenie

Unikać wysokich temperatur

Zapewnić bezpieczeństwo swojego psa podczas podróży samolotem, nigdy nie latanie z psem, gdy temperatura jest powyżej 85 stopni lub poniżej 35 stopni, na obu końcach lotu. Wiele samoloty put „embarga ciepła” i / lub „na zimno embarga” na podróże lotnicze psa podczas letnich i zimowych miesiącach odpowiednio. Oznacza to, że samoloty zakazują dla psa powietrza w tych czasach. To nie powinno być postrzegane jako problem, ponieważ linie lotnicze zrobić, aby zapobiec chorobie lub śmierci i gwarantuje bezpieczny lot dla swojego psa.

Overseas Pies Air Travel może obejmować Kwarantanna

harry potter streszczenie

Dla międzynarodowego transportu lotniczego psa, należy pamiętać, że niektóre pojedyncze kraje, takie jak w Nowej Zelandii i Anglii, kwarantanny zwierząt przybywających drogą powietrzną. Przed wyjazdem i rezerwacja rezerwacje należy zapoznać się z przepisami, wymaganiami i procedurami danego przeznaczenia. Chyba, że ??lot jest non-stop, należy pamiętać, że może mieć do czynienia z przepisami w wielu miejscach.

Nie uspokaja Your Dog w czasie podróży samolotem

Mimo uspokojenia może wydawać się dobrym pomysłem podczas psiej podróży samolotem, to nie jest.

– autor artykułu