harry potter gryffindor

harry potter gryffindor

Z drugiej ręki, daj mu smakołyk. (Jest to bardzo ważne, aby dać mu smakołyk z drugiej ręki, nie dotykając ręką. Chcemy jedną ręką za „obiekt”, a druga ręka nagroda. Zobaczysz, dlaczego wkrótce.) Powtórzyć raz lub dwa więc twój pies zacznie kojarzyć słowo „dotyk” z ręką dotykając jego nosa, a następnie nagrodę leczyć.

Teraz idziesz, aby go uruchomić, aby zdobyć jego leczeniu. Trzymaj rękę na kilka cali od twarzy psa i powiedzieć „dotknąć”. Jeśli nie dostanie tego jeszcze, a on nie może przesunąć rękę trochę bliżej i powiedzieć „dotknąć” może nawet poruszać palcami trochę dostać swoją uwagę z powrotem na ręce i przy leczeniu. Nie daj mu smakołyk, dopóki nie dotknie ręką nosem. Być może trzeba będzie powtórzyć to kilka razy, przenosząc swoją rękę tylko trochę bliżej za każdym razem, bez dotykania go, dopóki nie sprawia, że ??skojarzenie. Kiedy dotyka ręką z nosem, pochwal go i daj mu smakołyk.

harry potter gryffindor

Powtórz tę czynność, przesuwając dłoń dalej za każdym razem, aż będzie jasne, że nauczył się zachowań, reagując natychmiast na polecenia „dotknąć”. Przechowywać w tej grze, nawet stojąc po drugiej stronie pokoju, aby go przyjdzie do was dotknąć ręką. Raz on opanował ją grać dalej, ale nie daj mu smakołyk za każdym razem, tylko pochwały. To rzeczywiście wzmacnia nagrodę.

Ty po prostu nauczył swojego psa, aby powiązać zadania z nagrodą w prawdopodobnie mniej niż pół godziny. To jest podstawą nauczania psa zrobić większość każde zadanie w jego możliwości. W sesji 2, jesteśmy gotowi, aby nauczyć go dostać gazetę i dostosowania go do ciebie. (Mam nadzieję, że już nigdy, przenigdy nie karze swojego psa z przysłowiowym zwiniętą gazetę. Jeśli tak, to jest trochę przekwalifikowania zrobić, aby dostać go obok strachu papieru już zaszczepił w nim. To z pewnością może być zrobione, i powinna być, ale może to potrwać nieco dłużej).

– autor artykułu